Joanna Kondrat

ANIOŁ ROKU 2014 w dłoniach Joanny

Mili.

Donosimy z dumą, że Joanna Kondrat w ostatni poniedziałek, 1. grudnia 2014 r., otrzymała Nagrodę Specjalną w plebiscycie ANIOŁ ROKU 2014.

Przypominamy, że Nagroda Specjalna jest przyznawana osobie z życia publicznego za osiągnięcia, dorobek kulturalny i całokształt pracy. (more…)

Tour manager poszukiwany

Mili.

Za nami kilka ważnych koncertowych wydarzeń. 2014 obfitował w piękne spotkania. Przed nami więcej…
Potrzebujemy jednak wzmocnienia managementowego. Szukamy sprawnej, zmotywowanej osoby, której po drodze będzie utożsamiać się z wartościami, jakie wyznajemy. (more…)

“Anioł Roku 2014″

Mili.
Decyzją Kapituły Ogólnopolskiej Akcji “Anioł Roku 2014″, Joanna Kondrat została nominowana do Nagrody Specjalnej “Anioł Roku 2014″.

Ta wspaniała wiadomość dotarła do nas ledwie kilka godzin temu. (more…)

Duet Kondrat/Tubis w Łodzi

Mili.

Zapraszamy na najbliższy koncert Joanny i Macieja w Łodzi. Artyści, po długiej przerwie, zaprezentują utwory Fryderyka Chopina na głos i fortepian.

Koncerty z programem Chopin. Powroty wypełniły grafik duetu młodych twórców w roku chopinowskim. (more…)

Kawa z Panem Markiem

Jesień charakteryzuje się stosunkowo dużym w skali roku opadem atmosferycznym, malejącą średnią dobową temperaturą oraz dobrymi płytami.

Jesień astronomiczna rozpoczyna się z momentem równonocy jesiennej. A muzyczna, kiedy Pan Marek Niedźwiecki wydaje kolejną płytę :) (more…)

JAKOŚĆ nie JAKOŚ

Już po raz trzeci, na zaproszenie Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji, Joanna z zespołem, zagrała koncert wieńczący Polski Dzień Jakości. Kilka zdjęć z tego pięknego wydarzenia, które 23. października odbyło się w Centrum Sztuki Współczesnej, na Zamku Ujazdowskim w Warszawie, (more…)

Fragmenty utworów z płyty Samosie

Tutaj powinien być odtwarzacz muzyczny. Jesli go nie widać musisz zainstalować flash player.